استاندار گیلان عباسی آزادراه قزوین - رشت را عیدی دولت سیزدهم به گردشگران دانست و گفت: تکمیل قطعه باقیمانده آزادراه رشت- قزوین از پروژه‌های مهم ملی و فراملی گیلان است که بعد از سال‌ها انتظار به ثمر نشست.

عیدی دولت سیزدهم به گردشگران؛ پروژه آزادراه قزوین – رشت افتتاح شد

افتتاح آزاد راه رشت قزوین

به گزارش جبهه ۲۴ به نقل از روابط عمومی استانداری گیلان؛ اسدالله عباسی صبح امروز (دوشنبه) در آئین بهره برداری باقیمانده آزادراه رشت- قزوین در محدوده منجیل به رودبار اظهار کرد: سفر حجت الاسلام رئیسی رئیس جمهور به علت تداخل برنامه‌ها به گیلان لغو شد و قرار است بعد از ماه مبارک رمضان به این استان سفر کند.

استاندار گیلان با قدردانی از همراهی، صبوری و تعامل مردم شهرستان رودبار در اجرای پروژه باقیمانده آزادراه رشت – قزوین بیان کرد: کمک‌های مردمی و همراهی اجتماعی در شهرستان رودبار سرعت اجرا و تکمیل این پروژه را بالا برد.

افتتاح آزاد راه قزوین رشت
افتتاح آزاد راه قزوین رشت

عباسی با بیان اینکه دولت سیزدهم اعتبار ویژه برای سرعت بخشی اجرا و تکمیل پروژه آزادراه تعریف کرد، گفت: تکمیل قطعه باقیمانده آزادراه رشت- قزوین از پروژه‌های مهم ملی و فراملی گیلان است که بعد از سال‌ها انتظار به ثمر نشست.

استاندار گیلان با اشاره به طولانی شدن فرایند احداث قطعه باقی مانده آزادراه قزوین – رشت به دلیل شرایط توپوگرافی، عنوان کرد: مشکل اصلی پیمانکاران در سال های گذشته مطالبات بود که عمدتا از محل اسناد خزانه و اوراق مشارکت پرداخت می شد، اما دولت سیزدهم یکهزار میلیارد تومان در سفر اول به گیلان برای دو پروژه راه آهن و آزادراه تخصیص داد.

عباسی پروژه آزادراه قزوین – رشت را عیدی دولت سیزدهم به گردشگران دانست و متذکر شد: سعی شده با افتتاح این پروژه ، بازار زیتون با مشکل مواجه نشود.

وی با اشاره به ارتباط مستقیم معیشت و اقتصاد مردم شهرستان رودبار به بازار زیتون افزود: برای حفظ بازار زیتون مسیر برگشت از داخل شهر عبور خواهد کرد.

منبع : روابط عمومی استانداری گیلان

بازنشر: خبرگزاری جبهه ۲۴

Share on telegram
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://jebhe24.com/?p=10179

اینجا محل تبلیغات شماست

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
تبلیغات

پربحث ترین ها

اینجا محل تبلیغات شماست
تبلیغات در وبسایت
تبلیغات

عناوین مهم اخبار