مدت زمان و طول این خورشیدگرفتگی ۴ دقیقه و ۲۸ ثانیه خواهد بود.

خورشید گرفتگی کامل ۲۰ فروردین ۱۴۰۳

خورشید گرفتگی سال 1403

در ۸ آوریل ۲۰۲۴، جهان شاهد یک خورشید گرفتگی کامل خواهد بود.

این خورشیدگرفتگی در تاریخ ۸ آوریل ۲۰۲۴ میلادی (‎۲۰ فروردین ۱۴۰۳ خورشیدی) روی خواهد داد که زمان اوج آن، ساعت ۱۸:۱۸:۲۹ به‌وقت ساعت هماهنگ جهانی است.مدت زمان و طول این خورشیدگرفتگی ۴ دقیقه و ۲۸ ثانیه خواهد بود.

انتهای خبر

Share on telegram
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://jebhe24.com/?p=10505

اینجا محل تبلیغات شماست

اخبار مرتبط:

۱ نظر

 • ⭕️جو بایدن در جمع نمایندگان مجلس آمریکا: به نتانیاهو گفتم من و تو به زودی با “مسیحا در بیت المقدس” ملاقات خواهیم کرد!

  🔸 به نظر میرسد هم‌زمان با رقم خوردن خورشیدگرفتگی پایان ماه رمضان، در یک سناریوی شیطانی و البته آخرالزمانی، شاهد مراسم قربانی گوساله سرخ رنگ و تخریب مسجد الاقصی خواهیم بود، از این روست که ژنرال‌های آمریکایی به فلسطین اشغالی اعزام شده‌اند. گویا ظهور مسیح دروغین [دجّال]، در یک سناریوی هالیوودی، شرایط آخرالزمانی را در شامات رقم خواهد زد؛ در مرزبندی مابین شیاطین انسی و جان و نمایندگان جبهه حق، تکلیف بسیاری از شبهات و موضوعات، روشن خواهد شد.
  🔹منابع عبری: احتمالا در آخرین روز ماه رمضان (۲۱ فروردین ۱۴۰۳) و همزمان با خورشید گرفتگی کامل و بی‌سابقه در ۳۷۵ سال گذشته، مراسم قربانی گوساله سرخ رنگ برگزار می شود.
  🔹مکمل این مناسک غیرالهی، ویرانی مسجدالاقصی، شروع به بنای معبد سوم و ظهور مسیح دروغین یا همان دجّال خواهد بود؛ گفتنی‌ست منابع اطلاعاتی از ورود ژنرال‌های آمریکایی به سرزمین‌های اشغالی، به بهانه حمله زمینی به لبنان و ورود اشغال‌گران به رفح، هم‌زمان با سفر یک هیات بلندپایه صهیونیست به آمریکا، خبر می‌دهند.
  🔹 باید دید، کاندیدای کارگزاری و فرمانروایی ابلیس، برای حکومت شیطانی، دقیقا کدام شخصیت است و هم‌زمان با مراسم قربانیِ گوساله‌ سرخ رنگ، دقیقا قرار است چه گیتی از ابعاد دیگر، برای غلیظ و مادی شدن موجودات خبیث، و به چه شکلی، و تحت کدام سناریوی هالیوودی، باز شود؛ آیا سکانس ورود موجودات فرا زمینی [شیاطین غیر انس] با رونمایی از تکنولوژی‌های پنهان، شروع آخرالزمان موعود، خواهد بود؟
  به واقع، این بیش‌فعالی و تحرک بشدت مخرب صهیونیست‌ها، خبر از کدام واقعه احتمالی و پیش‌بینی شده توسط شیاطین را می‌دهد؟!

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

 • پربازدیدترین ها
 • داغ ترین ها
تبلیغات

پربحث ترین ها

اینجا محل تبلیغات شماست
تبلیغات

عناوین مهم اخبار