سرپرست وزارت امور خارجه و یادگار امام راحل در همایشی با عنوان "فلسطین و مقاومت در منظومه فکری امام خمینی (ره)" سخنرانی کردند‌.

تجدید میثاق با آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران

وزارت امور خارجه
علی باقری و معاونین و مدیران و جمعی از کارکنان وزارت‌ خارجه در آستانه سی و پنجمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره)، بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، با حضور در حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) طی مراسمی‌با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی تولیت حرم مطهر با نثار تاج گل و قرائت فاتحه، با آرمان‌های والای بنیان‌گذار جمهوری اسلامی تجدید میثاق کردند و یاد امام امت را گرامی داشتند.

به گزارش جبهه ۲۴(ارگان رسمی خبری جبهه ایران اسلامی): به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت امور خارجه :علی باقری سرپرست وزارت امور خارجه و معاونین و مدیران و جمعی از کارکنان وزارت‌ خارجه در آستانه سی و پنجمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره)، بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، با حضور در حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) طی مراسمی‌با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی تولیت حرم مطهر با نثار تاج گل و قرائت فاتحه، با آرمان‌های والای بنیان‌گذار جمهوری اسلامی تجدید میثاق کردند و یاد امام امت را گرامی داشتند.

 

بعد از این مراسم، سرپرست وزارت امور خارجه و یادگار امام راحل در همایشی با عنوان “فلسطین و مقاومت در منظومه فکری امام خمینی (ره)” سخنرانی کردند‌.

مدیران و کارکنان وزارت امور خارجه سپس با حضور بر سر مزار وزیر شهید امور خارجه دکتر حسین امیرعبداللهیان در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)، به مقام این شهید والامقام ادای احترام کردند و ضمن قرائت فاتحه، برای امیر شهید دیپلماسی و شهدای خدمت طلب غفران و رحمت واسعه الهی نمودند.

باقری به همراه مدیران و‌کارکنان وزارت خارجه همچنین در مراسم هفتم سردار شهید سید مهدی موسوی سرتیم حفاظت ریاست جمهوری شرکت کردند و ضمن عرض تسلیت به خانواده آن شهید سرافراز، برای شهید موسوی و سایر شهدا علو درجات مسئلت کردند.

انتهای خبر

Share on telegram
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://jebhe24.com/?p=11243

اینجا محل تبلیغات شماست

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
تبلیغات

پربحث ترین ها

اینجا محل تبلیغات شماست
تبلیغات در وبسایت
تبلیغات

عناوین مهم اخبار