مهدی چمران ضمن تبریک به مناسبت حمله ایران به پایگاه‌های نظامی رژیم صهیونیستی و تنبیه رژیم غاصب ، بر آمادگی پدافند هوایی تاکید کرد.

تاکید رئیس شورا بر آمادگی پدافند هوایی

مهدی چمران

رئیس شورای شهر تهران در حاشیه دویست و بیست و هفتمین جلسه شورا ضمن تبریک به مناسبت حمله ایران به پایگاه‌های نظامی رژیم صهیونیستی و تنبیه رژیم غاصب، بر آمادگی پدافند هوایی تاکید کرد. مهدی چمران افزود: متاسفانه مجامع بین‌المللی کوتاه آمدند و نشان دادند که ایران باید تنبیه متجاوزان را انجام دهد که امیدواریم این تنبیه نتیجه‌بخش باشد و منجر به نابودی رژیم کودک‌کش شود.

رئیس شورا تاکید کرد: رژیم صهیونیستی چون در شرایط خاصی است به هر حرکتی دست می‌زند و پدافند هوایی ما باید آماده باشد تا اگر تجاوزی صورت گرفت، پاسخ مناسب را بدهد.

به گزارش جبهه ۲۴ به نقل از خبرگزاری صداوسیما مهدی چمران همچنین در ادامه با اشاره به ایراد وزارت کشور به قرارداد واردات واگن از کشور چین گفت: باید کارفرما این مساله را تایید کند و این کارفرما کسی جز شرکت مترو نیست و این امر را باید به مترو تفویض کنند.

رئیس شورا علاوه بر نامه‌نگاری، ملاقات‌های حضوری نیز برای حل مشکل واردات واگن‌ها داشتیم و شهردار تهران هم پیگیر موضوع در هیات دولت است. مهدی چمران همچنین گفت: انتظار ما این است که موضوع سریع تر عملیاتی شود تا امسال واگن‌ها وارد شود.

انتهای خبر

Share on telegram
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://jebhe24.com/?p=10868

اینجا محل تبلیغات شماست

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
تبلیغات

پربحث ترین ها

اینجا محل تبلیغات شماست
تبلیغات

عناوین مهم اخبار