بارش‌هایی در امروز و هفته آینده در پیش داریم، بنابراین باید کارهای زیرساختی انجام دهیم زیرا بخش زیرساخت‌های ما دچار مشکل است.

امدادرسانی به سیل‌زدگان با حضور میدانی همه سازمان‌ها و نهادها

سیل سیستان و بلوچستان اسفند 1402

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه با حضور میدانی همه سازمان ها و نهادها، امدادرسانی به مناطق سیل زده با قوت ادامه دارد، گفت: بارش‌هایی در امروز و هفته آینده در پیش داریم، بنابراین باید کارهای زیرساختی انجام دهیم زیرا بخش زیرساخت‌های ما دچار مشکل است.

محمد کرمی روز سه شنبه در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده جنوب سیستان و بلوچستان افزود: باید کار اساسی انجام دهیم به ویژه در بحث ساخت پل‌ها، آبنماها، تثبیت و نگهداشت آب تا بتوانیم از بارش نعمت الهی به خوبی بهره‌برداری کنیم.

وی اذعان کرد: بازگشایی راه‌ها در حال انجام است و ما نیز باید چند کار اساسی را در حوزه نگهداشت آب در پشت سدها آغاز کنیم بنابراین معطل اعتبارات نیز نخواهیم ماند.

استاندار سیستان و بلوچستان افزود: خوشبختانه در بارندگی‌های اخیر و وقوع سیلاب هیچ گونه تلفات جانی نداشتیم و تنها برخی راه ها بسته شد.

وی تصریح کرد: پس از ادامه یافتن بارندگی در شهرستان‌های قصرقند و نیکشهر سدها به دلیل حجم بارندگی زیاد در زمان کوتاه سرریز کرد.

Share on telegram
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://jebhe24.com/?p=10096

اینجا محل تبلیغات شماست

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
تبلیغات

پربحث ترین ها

اینجا محل تبلیغات شماست
تبلیغات

عناوین مهم اخبار