پروژه فولادسازی کردستان را یکی از طرح‌های صنعتی و پیشران شاخص این استان معرفی کرد و گفت: این پروژه با ۶۵ همت سرمایه‌گذاری در حال انجام است و تا سال ۱۴۰۴ به بهره برداری می رسد.

مجتمع فولاد کردستان سال آینده افتتاح خواهد شد

وزیر کشور

به گزارش جبهه ۲۴(ارگان رسمی خبری جبهه ایران اسلامی):به نقل از روابط عمومی استانداری کردستان،”احمد وحیدی” امروز شنبه ۱۲ خرداد ماه در سفر به کردستان همراه با استاندار و جمعی از مسئولان  با حضور در مجتمع فولاد بیجار با اشاره به کار ارزشمند صورت گرفته در این مجتمع اظهار کرد: کار خوبی در سطح استان انجام شده و زنجیره‌ای از فولاد در سقز، دیواندره، بیجار و قروه شکل گرفته است. 

وی افزود: برای اجرای این زنجیره فولاد ۶۵ همت سرمایه‌گذاری تعریف شده است. 

وزیر کشور تصریح کرد: با اکتشاف معادن سنگ آهن در این مجموعه صنعت خوبی در استان شکل می‌گیرد. 

وحیدی با بیان اینکه پیش بینی‌ها به شکل مناسبی انجام شده و امید که طبق زمانبندی دنبال شود، اضافه کرد: منابع لازم برای آن پیش بینی شده که بخشی از آن توسط  ایمیدرو و بخشی نیز از طریق بخش خصوصی سرمایه تأمین می‌شود. 

وی ادامه داد: باید به کسانی که مشغول این کار هستند خداقوت گفت که این اقدام ارزشمند را در استان آغاز کردند. 

وزیرکشور تصریح کرد: پیش بینی این است که تا پایان سال ۱۴۰۴ این بخش به اتمام برسد و امید که با شتابی که به پروژه می‌دهند در زمان خودش به اتمام برسد. 

وحیدی اظهار داشت: این پروژه برای کردستان آورده خوبی در برخواهدداشت. 

توجه به بازدید میدانی و حضور دولتمردان در واحدهای صنعتی کردستان و اظهارنظر صریح وزیر کشور، می‌توان بیش از قبل منتظر توسعه فولادی استان کردستان بود. 

تجربه نشان داده است که ذات پیگیری‌ها امیدواری به تسریع در توسعه استان کردستان را افزایش می‌دهد و به سرعت در احداث واحدهای صنعتی منتهی شود که حضور وزیر نکته بسیار مهمی در پیگیری این پروژه است.

انتهای خبر

Share on telegram
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://jebhe24.com/?p=11267

اینجا محل تبلیغات شماست

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
تبلیغات

پربحث ترین ها

اینجا محل تبلیغات شماست
تبلیغات در وبسایت
تبلیغات

عناوین مهم اخبار