اولویت نخست این جبهه ،تبعیت از فرامین و منویات مقام معظم رهبری و در ادامه تشکیل و تقویت دولتی است که بتواند گره های اقتصادی و معیشتی مردم را باز کند

اعلام نامزد ریاست جمهوری جبهه ایران اسلامی

کاندیدای ریاست جمهوری جبهه ایران اسلامی
 این تشکل با تصویب شورای مرکزی ،جبهه ایران اسلامی عضو این شورا را جهت حضور در انتخابات چهاردهم ریاست جمهوری معرفی کرد.

به گزارش جبهه ۲۴(ارگان رسمی خبری جبهه ایران اسلامی): محمد حسین عظیمی،دبیر کل جبهه ایران اسلامی در جلسه شورای مرکزی این جبهه ضمن خطیر خواندن شرایط کنونی کشور و ضرورت افزایش مشارکت مردمی ،حضور فعال و موثر این جبهه را در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را مورد تاکید قرار داد .

وی خاطر نشان کرد، این تشکل سیاسی پس از بررسی سوابق اجرایی و علمی آقای دکتر روح الله احمدزاده کرمانی به اتفاق آراء در شورای مرکزی مصوب نمود تا ایشان ضمن حضور در وزارت کشور ،نسبت به ثبت نام در این دوره انتخابات اقدام نماید .

دبیر کل جبهه ایران اسلامی یادآور شد ،اولویت نخست این جبهه ،تبعیت از فرامین و منویات مقام معظم رهبری و در ادامه تشکیل و تقویت دولتی است که بتواند گره های اقتصادی و معیشتی مردم را باز کند و در عرصه های خارجی و بین المللی ،حکیمانه و عزت مندانه در چارچوب مصالح نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ،اقتدار آفرین باشد.

ضمنا وی خاطر نشان کرد ما درحال رایزنی و بررسی گزینه های نزدیک به جبهه ایران اسلامی هم هستیم و تا چند روز آینده نامزدهای مد نظر را در کنار نامزد درون تشکیلاتی معرفی و در نهایت در جهت اجماع همگی آنها گام برخواهیم داشت.

انتهای خبر

Share on telegram
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://jebhe24.com/?p=11264

اینجا محل تبلیغات شماست

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
تبلیغات

پربحث ترین ها

اینجا محل تبلیغات شماست
تبلیغات در وبسایت
تبلیغات

عناوین مهم اخبار